מגרש החניה בכפר טרומן לשדה התעופה

כל משפחה ישראלית ממוצעת טסה לפחות פעם אחת בשנה לחו"ל. במיוחד לאחר חתימת הסכם שמיים פתוחים, המאפשר לחברות "לואו קוסט" לתת שירות בארץ, יותר ויותר ישראלים מבקרים בחו"ל מספר פעמים בשנה תמורת מחירים זולים מאוד. במאמר זה נדבר דווקא על הרכב שנשאר בארץ בזמן שאתם שוהים בחו"ל – היכן כדאי להשאיר אותו וכמה זה עולה?

למה כדאי להשאיר את הרכב במגרש חניה?

כמו שרובכם יודעים, החנייה בנמל תעופה בן גוריון אינה זולה. ועקב כך אנשים רבים מעדיפים לחסוך, להשאיר את הרכב בחנייה ליד הבית ולהגיע לשדה תעופה ברכבת. היתרון בהשארת הרכב בחניה המוכרת ליד הבית הוא בכך שאינכם צריכים לשלם לאף אחד על הזמן שהרכב נמצא בחניה. עם זאת, אפשרות זו כוללת חסרונות גדולים:

  • אי נוחות – במקום להגיע ישירות עד שדה התעופה עם הרכב הפרטי שלכם, תצטרכו להיסחב עם המזוודות והתיקים ברכבת וכשתחזרו עייפים מהטיסה, תצטרכו שוב להתעסק עם כל התיקים והמעבר בין רכבת לאוטובוס עירוני. כמו כן, ישנם ימים שהרכבת אינה פעילה בהם.
  • גניבת הרכב – זה לא סוד כי ישנם אנשים לא מוסריים במיוחד שמבררים על בעלי רכב שטסים לחו"ל ומנצלים את ההזדמנות לגניבת הרכב. בחנייה הביתית רכבכם נשאר ללא שום השגחה.

 

מגרש החניה בכפר טרומן מספק לכם את הפתרון המלא – הנכם יכולים לנסוע בנוחות ברכב האהוב אל שדה התעופה, שם לפגוש את אחד העובדים שלנו, אשר ידאגו לאסוף את הרכב ישירות אל מגרש החניה ולהחזיר אותו כאשר הנכם נוחתים בארץ.

כמה זה עולה?

המחיר הנו בסך הכל שלושים ושמונה שקלים ליום. שירות איסוף והחזרת הרכב יעלה מאה שקלים נוספים.