עסקים ביישוב כפר טרומן

כפר טרומן הוא אזור מעולה לפתוח בו עסק משום שהתושבים תומכים מאוד בפתיחת עסקים חדשים באזור. כך שאם הנכם מספקים מוצר איכותי ושירות טוב, התושבים יישארו נאמנים לכם במשך הרבה שנים ובעזרת המלצות מפה לאוזן וקצת שיווק, תוכלו גם להתחרות בעסקים הנמצאים בערים הסמוכות. להלן דוגמה למספר עסקים הממוקמים במושב טרומן:

  • יקב נטוף – אם אתם אוהבים יין משובח, המקום הבא בשבילכם! העסק נוסד בשנת 1997 ונחשב לאחד המקומות האיכותיים בתחום היינות בארץ. אנשים מכל חלקי המדינה מגיעים אל כפר טרומן על מנת לרכוש כמה בקבוקי יין משובחים. ניתן לרכוש יינות כגון מרלו, שיראז, שלושה אצילים ועוד.
  • צימר בכפר – אין זה סוד כי מדי שנה מגיעים אל כפר טרומן מאות זוגות, צעירים ומשפחות על מנת לנוח קצת מהלחצים שאנו נאלצים להתמודד איתם ביומיום. צימר בכפר נותן לכם את הפתרון המלא ומאפשר לסגור אונליין תאריך שבו תרצו לבלות בצימר, הכולל ג'קוזי, טלוויזיה וכל מה שצריך בשביל לנוח ולצבור כוחות חדשים.
  • לה סלטה – מסעדה עם אוכל טעים מאוד, התפריט כולל בעיקר סלטים, כריכים וג'בטות. ניתן להרכיב סלט על פי בקשתכם. מחירים נוחים מאוד. כמו כן, המסעדה מספקת גם משלוחים עד הבית.
  • משא בטוח – רוצים ללמוד קורס מקצועי? להוציא רישיון לטרקטור? אולי לקבל ייעוץ משפטי? כל אלו זמינים עבורכן בחברת משא בטוח בע"מ. החברה מספקת המון קורסים ושירותי הדרכה שונים, החל מקורס כיבוי אש ועד להדרכות בתחום בטיחות בעבודה. על מנת לראות את רשימת הקורסים המלאה ואת כל השירותים שהחברה מספקת, אנו ממליצים להיכנס לאתר של משא בטוח.

 

לסיכום,

במאמר זה ציינו רק ארבעה עסקים שפועלים באזור, אך בכפר טרומן יש עוד עסקים רבים אחרים.